СОЛОНЬКО

МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

Приватний виконавець виконавчого округу міста Києва

Стягнення

заборгованості

на підставі судових рішень, виконавчих написів нотаріусів, рішень інших державних органів, які законом визнані виконавчими документами.

Докладніше

Примусове

виконання рішень

та ухвал судів, в т.ч. третейських судів, рішень міжнародного комерційного арбітражу, рішень іноземних судів.

Докладніше

Відсутність

проявів корупції

Забезпечення рівноправності, справедливості, відсутність дискримінації сторін виконавчого провадження

Швидке відкриття проваджень

Відкриття виконавчого провадження – в день надходження заяви стягувача про відкриття виконавчого провадження.

захист інтересів стягувача

Одержання від органів, установ, організацій, посадових осіб, необхідних пояснень, довідок, іншої інформації, зокрема, й конфіденційної

Висока якість обслуговування

Максимальна зацікавленість у фактичному виконанні судових рішень на користь стягувача. Відсутність бюрократичних перешкод, черг та будь-якого дискомфорту.

гнучка система співпраці

Вибудувана система співробітництва зі своїми клієнтами та партнерами, яка задовільнить всі потреби та побажання сторін.

Приватний виконавець Солонько М.М. Арешт будинку або квартири

Арешт будинку, квартири в м. Київ або іншого житла боржника

У разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення невідкладно звертається також на належне боржнику інше майно, крім майна, на яке згідно із законом не може бути накладено стягнення.

Коли мова йде про накладення арешту на нерухоме майно, в законах немає ніяких обмежень щодо способу придбання такого майна. Тому на квартиру може бути накладено арешт, незалежно від того, чи була вона куплена, отримана в подарунок, у спадок, по обміну або іншим чином.

Головне при накладенні арешту – це належність майна боржнику і те, що на нього ще не накладено арешт. Результат перевірки цих відомостей повинен бути документально підтвердженим.

Чи можна накласти арешт на єдине житло боржника?

У законодавстві України детально прописаний механізм примусового виконання судових рішень. Зокрема, це стосується визначення того, в якій послідовності та на яке майно може бути накладено стягнення з боржника. Нерухомість серед іншого майна в цій послідовності знаходиться на останньому місці.

Тому для того, щоб до неї «дістатися», виконавець спочатку ретельно перевіряє наявність грошових коштів в готівковій та безготівковій формі та інших видів доходів, рухомого майна.

У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати (20*3723 грн. = 74 460 грн.), звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване таке житло, не здійснюється. У такому разі виконавець зобов'язаний вжити заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.

Звернення стягнення на об'єкти нерухомого майна боржника фізичної особи,  здійснюється у разі відсутності в боржника достатніх коштів чи рухомого майна. При цьому в першу чергу звертається стягнення на окрему від будинку земельну ділянку, інше приміщення, що належать боржнику. В останню чергу звертається стягнення на житловий будинок чи квартиру, в якому фактично проживає боржник.

Після документального підтвердження належності боржнику на праві власності об'єкта нерухомого майна виконавець накладає на нього арешт та вносить відомості про такий арешт до відповідного реєстру у встановленому законодавством порядку.

 

Приватний виконавець виконавчого округу міста Києва

СОЛОНЬКО М.М.

Приватний виконавець

Приватний виконавець (англ. private executor) — це суб’єкт незалежної професійної діяльності, уповноважений державою на здійснення діяльності з примусового виконання рішень, визначених законом та у спосіб і порядок, встановлений законом, а також виконавчим документом.

Які переваги для стягувачів?

По-перше компетентність! Вимоги до держвиконавця передбачають наявність громадянства України, вищої юридичної освіти не нижче другого рівня, володіння державною мовою та здатність своїми особистими й діловими якостями здійснювати повноваження держвиконавця. Вимоги до приватного виконавця солідні та конкретні! 

Які переваги для стягувачів?

По-друге – контроль. Контроль за приватними виконавцями, на відміну від державних, установлено й регламентовано чіткіше. Контроль здійснюється шляхом проведення Мінюстом планових і позапланових перевірок. Також контрольними функціями наділений новий орган – Рада приватних виконавців України. 

Які переваги для стягувачів?

По-третє – наявність особистої зацікавленості приватного виконавця у виконанні рішення. Якщо заробітна плата державного виконавця складається з посадового окладу, премії, доплати за ранг і надбавки за вислугу років, то винагорода приватного виконавця має привабливіший вигляд.

Які переваги для стягувачів?

З початком діяльності приватних виконавців у стягувача з’явився вибір, кому саме подавати документ для примусового виконання: до державного чи до приватного виконавця. Таким чином, приватні виконавці суттєво зменшать надмірну завантаженість органів ДВС, що прослідковується в останні роки.

Напрямки діяльності

Готові до співпраці? Вам потрібно:

► Отримати виконавчий документ 

► Відправити його на перевірку приватному виконавцю 

► Сплатити авансовий внесок

► Подати заяву про відкриття виконавчого провадження

► Підписати договір з приватним виконавцем.

Зв'язатися з нами

Наші партнери

Графік роботи

Понеділок 8:30–19:00
Вівторок 8:30–19:00
Середа 8:30–19:00
Четвер 8:30–19:00
П'ятниця 8:30–19:00

Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

Контакти

вул. Генерала Шаповала, буд. 2, оф. 401
м. Київ, 03035
Моб.: +38 (066) 395-15-57 Viber
Моб.: +38 (067) 333-04-85
Тел.: +38 (044) 359-07-11
Сайт: www.solonko.com.ua
FB: www.facebook.com/pv.solonko
E-mail: pv.solonko@gmail.com

JoomShaper